О нас — GEKO. Smart & Sticky
Про нас
Головна / Про нас
Хто ми і як працюємо

Компанія GEKO вже понад 20 років постачає різні спеціальні клейкі стрічки промисловим і сервісним компаніям на український ринок. Ми тісно співпрацюємо з техніками наших партнерів, щоб краще зрозуміти їхні потреби та знайти правильні продукти.

З 2012 року ми самостійно випускаємо стрічки в Україні. Ми виготовляємо їх з європейської сертифікованої сировини, що позитивно впливає на якість продукції. Наші скотчі повністю відповідають заявленим технічним характеристикам і обов`язково проходять контроль якості після виробництва і перед відвантаженням замовнику.

Сьогодні ми пропонуємо більше 200 видів спеціальних ременів (з урахуванням стандартних розмірів продукції), а також будь-яких розмірів за індивідуальним замовленням. Може бути виготовлена фірмова продукція

З 2000 року наша компанія спеціалізується у сфері спеціальних стрічок.

Завдяки накопиченому досвіду ми завжди готові запропонувати клієнтам оптимальний продукт залежно від їхніх потреб.

Понад 15 років наш персонал співпрацює з технічними спеціалістами компаній-партнерів, тестуючи наші продукти з метою спільного визначення оптимальних рішень для конкретного застосування.

У 2012 році ми запустили власне виробниче обладнання, що дозволяє нам бути гнучкими, у формуванні асортименту пропонованих товарів та швидко реагувати на потреби клієнтів. Наша мета – не продати, а запропонувати оптимальне рішення нашим покупцям.

Ми маємо власний імпорт сировини та підтримуємо прямі відносини із закордонними партнерами. Завдяки прямим постачанням сировини ми пропонуємо гнучкий підхід у формуванні цінової політики, чим підвищуємо конкурентоспроможність наших партнерів.

Наш асортимент налічує близько 200 різновидів товарних позицій і ми постійно працюємо над його розширенням для максимального задоволення зростаючих потреб ринку.

Получить оптовый каталог

    ×