Брендирование скотча: ваш логотип внутри втулки (гильзы) - GEKO
Брендування скотчу: ваш логотип усередині втулки (гільзи)
ГлавнаяГоловна / Без категорії / Брендування скотчу: ваш логотип усередині втулки (гільзи)
Брендування скотчу: ваш логотип усередині втулки (гільзи)

Давати клієнтам просто хорошу послугу або продукцію зараз недостатньо. Саме тому своїм дистриб’юторам ми пропонуємо послугу брендування скотчу — розміщення логотипу або назви компанії всередині втулки (гільзи). Це допоможе вирішити відразу кілька завдань, основне з яких – підвищення лояльності до бренду.

Три варіанти втулок для скотчу

У контексті візуального оформлення продається нами продукції клієнти та дистриб’ютори можуть отримати три варіанти втулок:

  1. Знеособлена втулка — на ній не буде нічого, просто ролик з картону без будь-яких розпізнавальних знаків. Плюс такого варіанту – найнижча вартість. Мінус – не дуже підходить у тому випадку, якщо ви перепродаєте двосторонні клейкі стрічки, малярський скотч або інші види нашої продукції, оскільки довіра у клієнтів вища до брендованої продукції. Але якщо ви купуєте для себе, щоб використовувати на виробництві, тоді наявність будь-яких написів усередині гільзи вам ні до чого, зате допоможе трохи знизити собівартість вашої продукції або послуги.
  2. Брендована втулка з логотипом виробника Добре підійде для перепродажу, тому що компанію вже можуть знати споживачі. Але навіть у тому випадку, якщо вашим постійним покупцям ще невідомо про високу якість скотчів GEKO з європейської сировини, наявність брендування викликає певну довіру до продукції порівняно з варіантом, коли вона відсутня. Більшість покупців оберуть ролик із назвою бренду на гільзі, а не скотч без розпізнавальних знаків навіть за умови нижчої вартості.

      3. Індивідуальне брендування втулки вашим   логотипом, назвою або іншим написом допоможе як підвищити довіру споживача, а й розвивати свій власний бренд, підвищуючи його впізнаваність. Цей варіант ми рекомендуємо не тільки для дилерів, але й для компаній, які надають послуги. Набагато більш незабутнім виглядає ваш співробітник, який використовує скотчі, брендовані назвою фірми. Це може стати своєрідною міні-фішкою, якої немає у ваших конкурентів. Незалежно від того, який із трьох варіантів брендування втулок для скотчу вам імпонує, компанія GEKO виконає будь-хто. Ви можете замовити всю продукцію, яка зараз є у виробництві: без логотипу на гільзі, з нашим логотипом або індивідуальним дизайном. Терміни виготовлення та відвантаження уточнюйте у наших менеджерів під час замовлення.

Візуальне оформлення упаковки продукції як один із важелів продажу

Людський мозок влаштований так, що довіра більше викликає той товар чи бренд, про який ми вже щось знаємо чи чули. Саме тому між двома практично однаковими варіантами покупець може несвідомо вибрати саме той, який десь уже “мигтів” перед ним. Тому відома упаковка та брендування продукції допомагають підвищити ймовірність продажу та повторного продажу.

Вам потрібна брендована упаковка та продукція, тому що це:< /span>

  • Позитивне перше враження про товар або послугу, адже часто це перше, що відразу впадає покупцю в очі. Крім того, мозок несвідомо запам’ятає ефектну упаковку навіть у тому випадку, якщо зараз людина шукає зовсім інший товар.
  • Допомога в пошуку для ваших покупців, якщо вони вже знають, як виглядає упаковка або брендований товар. При цьому, за дослідженнями маркетологів, зміна дизайну на більш креативний може підвищити продаж на 30-40%.
  • Інформативність. Ви можете використовувати написи, кольори та зображення для передачі змістів та інформації про ваш товар та компанію. Візуальна передача посилу завжди зчитується швидше, ніж текстова або аудіо, тому варто уважно поставитися до вибору зображень і кольорів.
  • Запам’ятовуваність. Брендування упаковки та продукції допоможе як у формуванні позитивного іміджу компанії у постійних покупців чи клієнтів, так і у підвищенні ймовірності спонтанної покупки за рахунок того, що бренд десь уже був помічений людиною раніше.
  • Безкоштовна реклама, якщо вашим товаром або упаковкою користуються десь на увазі. Вам не доведеться доплачувати за це вашим покупцям. Вони роблять це добровільно та безкоштовно.

Брендування продукції, інструментів та упаковок

Вище ми говорили про те, що для використання на виробництві не обов’язково купувати брендований скотч. Однак, якщо курс вашого підприємства націлений на посилене формування корпоративного стилю та іміджу компанії всередині колективу, тоді буде краще, якщо максимум інструментів і витратних матеріалів, що використовуються, буде з вашим логотипом. Так, з цими речами можуть безпосередньо не контактувати ваші клієнти, але з ними щодня контактують співробітники. Як замовити брендований скотч у компанії GEKO

Ви можете замовити будь-яку нашу Продукцію, яка зараз є у продажу, з брендованою втулкою і забрати зі складу в Києві або ми відправимо ваш замовлення до будь-якої точки України “Новою поштою”. Вартість розрахують менеджери. У них ви можете взяти технічні дані для підготовки дизайну, якщо вам потрібно індивідуальне брендування, а не друк логотипу нашої компанії.

Получить оптовый каталог

    ×