Дизайнерские варианты окрашивания для вашего ремонта - GEKO
Дизайнерські варіанти фарбування для ремонту
ГлавнаяГоловна / Без категорії / Дизайнерські варіанти фарбування для ремонту
Дизайнерські варіанти фарбування для ремонту

Наш малярський скотч ідеально підходить для того, щоб втілювати в життя оригінальні та неординарні ідеї для дизайнерського ремонту на стінах, підлозі та стелі. Малярна стрічка GEKO допоможе зробити це красиво та акуратно. А ми підібрали кілька цікавих ідей, які допоможуть надихнутись для звершень.

Рівні лінії

Кілька рівних ліній однакової або різної ширини — досить класичний варіант фарбування, який залишається таким самим актуальним у 2021-2022 роках, як і, наприклад, у XIX столітті. Кольори можуть бути абсолютно різні. Навіть із блискітками чи флуоресценцією, щоб світилася у темряві.

Ширина смуг також не обмежена — від кількох сантиметрів до кількох метрів, залежно від висоти стель і дизайнерського задуму.

Найчастіше для цього способу вибирають лише 2-3 кольори, але в деяких випадках, наприклад для дитячої кімнати або громадського закладу, може бути більше відтінків.

Лінії можуть бути як горизонтальними, так і вертикальними.

Похилі лінії

Похилі рівні лінії — ще один цілком популярний і давно використовується варіант фарбування стін. При цьому найчастіше їх роблять не на всю стіну, а невеликими смугами в один і інший бік.

Наприклад, тут є відчуття хвилі за рахунок певної послідовності похилих ліній.

Геометрія

Трикутники та ромби — поширений варіант для створення цікавого фарбування якоїсь окремої стіни. При фарбуванні у всьому приміщенні використовується рідко.

Проста лінія між двома кольорами фарбування може розділити візуально стіну на дві частини. Ви можете цікаво обіграти це, використовуючи ті ж кольори для меблів або декору.

Несподівана геометрія

Геометричні фігури не обов’язково повинні бути однаковими і симетричними. Фігури різного кольору поруч один з одним створюють оригінальний та неповторний дизайн, який може стати родзинкою для будь-якого приміщення.

Головне при цьому – правильно підібрати кольори, щоб вони поєднувалися між собою і були в гармонії з обстановкою в кімнаті. Тому оберіть 2-3 основні кольори для такого фарбування.

Зонування

Завдяки фарбуванню поверхонь у різні кольори легко розділити приміщення на різні зони. Цей варіант є вкрай актуальним для квартир-студій, а також громадських будівель.

Іноді зонування проводиться під певний об’єкт біля полиць, за ліжком або біля інших меблів, предметів інтер’єру.

Кроме того, вы можете создавать целые картины за счет неординарного авторского рисунка. Например, как в этом варианте.

Градієнти (омбре)

Раніше подібне фарбування стало трендовим у манікюр і фарбування волосся. Наразі популярність градієнтів поступово переходить і в дизайн інтер’єрів.

Є два варіанти техніки: градієнт і омбре. У градієнті допускаються чіткі лінії між переходом з одного відтінку до іншого, а омбре більше схоже на “розтягування” фарби.

При цьому переходи можуть бути плавними та непомітними, а можуть бути “дизайнерськими”, без будь-якої системи і навіть з додаванням ще одного або двох відтінків.

Ефект “омбре” може бути одного кольору. У цьому випадку потрібно вибрати, звідки буде починатися насичений колір і куди ви “поведете” далі.

Але іноді смуги різних кольорів у стилі “омбре” поєднують на одній стіні або в одній кімнаті. Це також виходить оригінально.

Малюнки

Якщо малюнки на стінах роблять професійні художники, тоді їм потрібно мало малярського скотчу. Буквально щоб закрити якісь ділянки від попадання фарби. Але якщо малюнок планує зробити маляр чи новачок, тоді краще вибрати щось просте та використати малярну стрічку.

Наприклад, так можна буде зробити геометричне море, гори, поля або якісь інші мінімалістичні та геометричні малюнки.

Получить оптовый каталог

    ×