Как армированная клейкая лента скрепляет трубы - GEKO
Як армована стрічка скріплює вентиляційні труби
ГлавнаяГоловна / Без категорії / Як армована стрічка скріплює вентиляційні труби
Як армована стрічка скріплює вентиляційні труби

Як армована стрічка скріплює вентиляційні труби

 1. Армована стрічка для ремонту труб.

2. Переваги армованої стрічки.

3. Як правильно скріплювати вентиляційні труби.

4. Правила скріплення труб армованою стрічкою.

5. Висновок.

Часто трапляється так, що на трубах раптово з’являється маленька тріщина, яка призводить до поганої вентиляції всієї системи в будинку. У таких випадках не варто займатися капітальним ремонтом, адже проблему легко вирішити за допомогою армованої стрічки. Її характеристики ідеально підходять для вирішення подібних завдань, так як скотч має вологостійкість. Він без проблем фіксується до поверхонь в умовах різких перепадів температур і не втрачає властивостей за підвищеної вологості.

Армована стрічка для ремонту труб

  Армований скотч – це матеріал, який фіксується до різних поверхонь і створений для ремонту будинків, армованих труб та інших ділянок. З його допомогою утеплюють вікна, фіксують предмети декору та промислові полиці, а також використовують для полірування в кузовному ремонті. Найчастіше стрічкою закладаються стики та сполучні елементи на ділянках. Вона також без проблем фіксує прямі поверхні, які потребують швидкого ремонту. Завдяки високій адгезії стрічки, її можна використовувати на шорстких і нерівних поверхнях. Скотч склеює матеріали різної якості та універсальний у застосуванні.

Переваги армованої стрічки

  Армована стрічка створюється з тканинних волокон і має поліетиленове покриття. На основу наносять суміш із каучукового клею, який допомагає отримати надійне зчеплення. Скотч зберігає свої експлуатаційні властивості при дії різних температур, а покриття з поліетилену підвищує стійкість стрічки до вологи.

Плюси від використання стрічки:

  • Показує відмінну роботу при різких перепадах температур.
  • Лента має мінімальний рівень розтягування.
  • Має стійкість до механічних навантажень.
  • Високий рівень клейкості завдяки каучуковій основі.
  • Стрічка міцна до зсувів і розривів.
  • Швидка фіксація до поверхонь та предметів.
  • Має стабільні характеристики при тривалому застосуванні.
  • Робота в умовах підвищеної вологості.
  • Піддається маркуванню за допомогою фломастеру або ручки.
  • Стійка до утворення плісняви або грибків.

  Армована стрічка не зсувається з місця поклейки навіть при сильних зовнішніх впливах. Вона доступна на ринку в декількох розмірах, але найпопулярніші мають ширину від 48 до 50 мм і довжину від 10 до 50 м.

Як правильно скріплювати вентиляційні труби

  Особливість конструкції вентиляційних каналів полягає в її модульності. Вона складається з прямих та кутових сегментів, що дозволяє правильно спроектувати систему вентиляційних каналів на будь-якому об’єкті. Всі ці сегменти зручно транспортувати окремими частинами, а у разі пошкодження елемента завжди можна швидко замінити на новий. Для ремонту та фіксації вентиляційних труб найчастіше використовують односторонню армовану стрічку. Її властивості максимально підходять для виконання цього завдання, оскільки стрічка має термостійкість і відмінно працює в умовах підвищеної вологості.

Основні види застосування стрічок:  

  • Ізоляція стиків сегментів труб. Найчастіше ізоляція стиків необхідна для того, щоб запобігти попаданню пилу у вентиляційну трубу. Це може призвести до значного забруднення повітря. Ця проблема особливо актуальна для повітряних каналів. Ремонт та фіксація за допомогою армованої стрічки відбувається у найкоротші терміни. Матеріал легко герметизує поверхню та створює захисний бар’єр між трубою та навколишнім середовищем.

 

  • З’єднання теплоізоляційного покриття. Ще одне важливе застосування армованої стрічки – це з’єднання теплоізоляційного покриття на трубах або повітряних каналах. Скотч наноситься на стик двох листів матеріалу, що дозволяє надійно зафіксувати теплоізоляцію та герметизувати стик для уникнення тепловтрати. Таким чином, вона зберігає необхідний рівень температури всередині покриття.

Правила поклеювання труб з армованою стрічкою

  Щоб отримати надійну фіксацію, варто дотримуватися порад щодо експлуатації стрічки. Дотримання правил не тільки збільшить властивості та характеристики матеріалу, а й допоможе заощадити час. Поетапний ремонт вентиляційних труб підвищує якість готової роботи та дозволяє отримати рівний контур при нанесенні. Саме тому важливо ознайомитись із правилами використання матеріалу.

Етапи та поради у використанні клейкої стрічки:  

  • Для початку варто ретельно очистити, протерти і висушити робочу область.
  • За потреби можна здійснити попередню розмітку місця склеювання. Це допоможе отримати акуратне проклеювання стрічки з першого разу.
  • Далі потрібно відміряти і відрізати конкретний шматок скотчу.
  • Потім варто провести рівномірну обмотку навколо труби або фіксацію стрічки на ділянку.
Під час обмотування труби необхідно постійно накладати наступний шар стрічки на половину попереднього матеріалу. Це дозволить уникнути щілин та можливого витоку повітря. Крім того, склеювання за допомогою двох шарів збільшить показник герметизації вентиляційної труби. Також при роботі краще максимально натягувати скотч, щоб уникнути утворення складок. Даний спосіб нанесення допоможе отримати акуратну та рівномірну фіксацію матеріалу.

Висновок

  Порушення роботи вентиляційної системи призводить до негативних наслідків. Очищення повітря сповільнюється і шкідливі компоненти постійно перебувають у замкнутому просторі, що погано впливає самопочуття людей. У таких випадках необхідно провести ремонт труб у найкоротший термін. Для цього на ринку існує одностороння армована стрічка. Вона має широкий спектр застосування та без проблем допомагає під час ремонту різних приміщень. Клейкий скотч має вологостійкість і теплоізоляцію, а також не втрачає властивостей при тривалому застосуванні. Сукупність цих показників зробила стрічку популярною у використанні. З її допомогою облаштовують вентиляції, а також роблять кондиціювання. Дотримання правил при закріпленні повітроводів забезпечує постійний доступ свіжого повітря в приміщення, що обробляються. Вентиляційні канали не забиваються відкладеннями пилу і не завдають незручностей мешканцям будинку чи квартири.

Получить оптовый каталог

    ×