Области применения и правила использования малярной ленты — GEKO. Smart & Sticky
Малярна стрічка: галузі застосування, правила використання та умови зберігання
ГлавнаяГоловна / Без категорії / Малярна стрічка: галузі застосування, правила використання та умови зберігання
Малярна стрічка: галузі застосування, правила використання та умови зберігання

Перевагами використання стрічки стала її універсальність, легкість застосування та видалення з різних поверхонь, а також доступність та функціональність. Шорстка поверхня забезпечує адгезію з багатьма матеріалами, такими як дерево, пластик, картон або метал.

Області застосування стрічки

У будівельних магазинах запропонований широкий вибір скотчу, тому купити малярну стрічку оптом чи вроздріб, залежно від масштабів будівництва, не становить проблем. Використовувати матеріал можна у різних сферах. Легкість видалення і такі властивості, як вологостійкість, стійкість до температур і досить широкий температурний діапазон, а також екологічність розширили сферу застосування. Області застосування:

  • Малярна стрічка, виходячи з самої назви, насамперед застосовується під час виконання лакофарбових та малярних робіт. Для фахівців, представників цієї галузі, неможлива організація процесу без застосування скотчу. Малярка для ремонту і будівництва також стала матеріалом, що широко застосовується. для маркування деталей збірних конструкцій у меблевому та ін. сферах промислового виробництва
  • Скотч використовується в автомобільній та меблевій області. Популярність використання забезпечив високий рівень захисту, який забезпечує кріп стрічка при фарбуванні та нанесенні лаку. Також, стрічка відмінно захищає від подряпин та відколів.

Різновиди малярної стрічки

Оскільки вибір стрічки досить широкий, перш ніж купити малярну стрічку оптом рекомендується розібратися в її основних типах та технічних характеристиках кожного з них. Існує:

  • Тонка/плоська кріплена стрічка.
  • Клейка стрічка з низькою адгезією.
  • Надтонкий папір спеціального призначення.
  • Стрічки для штукатурних робіт, стійкі до ультрафіолету та механічної обробки.

Правила застосування стрічки

Перед початком робіт важливим є правильний вибір виду стрічки, яка забезпечить вирішення поставленого завдання. Особливості застосування малярного скотчу, які потрібно знати:

  • Чиста поверхня забезпечить адгезію під час будівельного процесу та гарантує безперешкодне видалення стрічки після його завершення. Тому пил, волога, жир, олія, а також залишкові фрагменти воску, який входить до складу політур, слід видалити. на поверхні, для усунення не проклеєних ділянок.
  • Попереднє фарбування – малярський скотч для оздоблювальних робіт, які передбачають використання темних відтінків, просто незамінний, але вимагає обов’язкового дотримання правил. Перш ніж наносити темний відтінок, рекомендується по краю стрічки пройтися світлою фарбою, яка заповнить можливі прогалини та забезпечить ідеально рівну темну лінію. Перед нанесенням темної фарби необхідно дочекатися висихання світлого шару.
  • Правильне видалення – важливий етап, оскільки згодом адгезія посилюється і видалити стрічку стане важче, що може призвести до видалення частини фарби або лаку. Тому знімати скотч рекомендується відразу ж після завершення робіт. Повільно та рівномірно, під кутом 45-90 градусів стрічку знімають зі стіни. Температура основи – не менше 5 градусів, щоб уникнути розтріскування. Необхідна інформація та посібник із використання вказані на упаковці стрічки.

Умови зберігання

Будь-який матеріал вимагає дотримання умов зберігання, оскільки це стає запорукою збереження всіх якісних та технічних характеристик. Малярна стрічка не є винятком. Щоб скотч забезпечував бездоганні результати під час його використання, його не можна зберігати в занадто теплих приміщеннях. Тепло неминуче призведе до того, що стрічка швидко втрачає свої властивості. Креп стрічка або залишить сліди після видалення, або зовсім не приклеїться до поверхні. Приміщення для зберігання повинно бути захищене від потрапляння сонячних променів. Якщо температура зберігання була порушена, то перед використанням малярки для ремонту рекомендується попередня її адаптація до умов застосування. Це допоможе досягти оптимальних результатів застосування матеріалу, а також убезпечить від виникнення прикрих ситуацій у процесі роботи. Термін зберігання матеріалу – близько трьох років.

Получить оптовый каталог

    ×