Клейкая лента для кузовного ремонта авто — GEKO. Smart & Sticky
Ремонт кузова автомобіля
Ремонт кузова автомобіля

Автомобільний ринок стимулював розвиток багатьох інноваційних продуктів і технологій. З часом почали з’являтися нові лакофарбові покриття і технології полімеризації. З одного боку, це значно знизило температурні вимоги до фарбувальних робіт, з іншого – підвищило попит на використання якісної автомобільної стрічки та інших фарбувальних матеріалів для автомобілів. Стрічка для машини гарантує стабільну якість захисту від розпилювання фарби. Матеріал забезпечує достатню адгезію до поверхні і одночасно її видалення без залишку клею.

Клейкі стрічки мають широкий спектр застосування завдяки своїм характеристикам. Можна вибрати конкретний матеріал, виходячи з типу основи і клейового складу. При цьому використання скотча буде максимально продуктивним і окупиться досить швидко.

 

У автомобільній промисловості найчастіше використовуються два види стрічок:

  • двосторонній автомобільний скотч (установка різних декоративних елементів);
  • скотч малярний автомобільний.

 

Перший матеріал призначений для фіксації захисних профілів. Він використовується для кріплення різних елементів. Це може бути емблема, логотип або плакат, який є частиною рекламної кампанії. Всі ці атрибути підвищують лояльність бренду. Також можливе кріплення молдингів автомобільним двостороннім скотчем. Вони кріпляться до борту автомобіля і захищають його від зовнішніх факторів. Наявність таких деталей мінімізує появу подряпин на корпусі, що позитивно впливає на зовнішній вигляд машини.

Двостороння стрічка для автомобілів випускається з клейкою сумішшю на основі каучуку. Його рівень адгезії дозволяє моментально фіксувати будь-які поверхні під кутом 90 ° С. Стрічка є гідною альтернативою болтів, саморізів і цвяхів і відразу кріпиться до робочої зони. Матеріал не вимагає додаткового склеювання і зберігає свої властивості протягом тривалого часу. Крім іншого, основа має УФ-захист, тому стрічка підходить для зовнішнього використання. Клейка стрічка для автомобілів працює в умовах підвищеної вологості. Він довговічний щодо розриву і з’єднує шви і деталі разом, а також розгладжує нерівні поверхні.

Хороший двосторонній скотч для автомобілів виготовляють за спеціальною технологією. На основу з обох сторін наноситься клейова суміш, після чого вона покривається захисною плівкою. Така комбінація дозволяє стрічці не рухатися в процесі експлуатації і відразу фіксується до кузова автомобіля.

 

Інший тип стрічки призначений для обклеювання автомобілів перед фарбуванням для захисту від фарби. Клейку стрічку для автомобілів виготовляють різної ширини і довжини, тому можна вибрати потрібний розмір. Матеріал створює чіткий край і захищає кузов від розпилення і крапель фарби. Його груба паперова поверхня поглинає зайві компоненти і допомагає створити плавне фарбування. Властивості скотчу допомагають оператору чітко фарбувати кузов вздовж лінії, залишаючи при цьому інші ділянки недоторканими. Клейовий склад забезпечує адгезію протягом 72 годин і не залишає слідів клею при видаленні. Це зберігає первинний вигляд кузова автомобіля.

Купити двосторонній скотч для авто буде не важко. Важливо тільки поставити чітке завдання і підібрати матеріал виходячи з його характеристик. У такому випадку можна отримати максимальну вигоду від роботи зі стрічкою. Клейка стрічка для авто окупається в найкоротші терміни, якщо дотримуватися правил його експлуатації та зберігання.

Компанія Geko пропонує високоякісні фарбувальні стрічки та двосторонні клейкі стрічки для установки дефлекторів, молдингів декоративних прокладок на підвіконнях, ущільнювачів та інших елементів, що вимагають надійної фіксації клеєм. Наш багаторічний досвід заощадить вам час. Фахівці швидко і правильно підберуть правильний скотч виходячи з ваших потреб.

Автомобільний малярський скотч
Температура
100 ° C на 30 хв.
Адгезія
240 г/см
Мінімальне замовлення - від 1 ящика
Термостійкий малярський скотч
Температура
100° C на 30 мин.
Адгезія
240 г / см
Мінімальне замовлення - від 1 ящика
Малярна стрічка
КОРИЧНЕВА
Температура
+ 100°С
Адгезія
5N/25мм
Мінімальне замовлення - від 1 ящика
Малярна стрічка
БІЖОВА
Температура
+ 80°С
Адгезія
4,5 N / 25 мм
Мінімальне замовлення - від 1 ящика
Получить оптовый каталог

    ×