Клейкая лента для строительства и ремонта — GEKO. Smart & Sticky
Будівництво та ремонт
Будівництво та ремонт

Монтажна стрічка має безліч переваг і універсальна у використанні. Саме тому вона підходить для будівництва та ремонту. Її можна використовувати для установки підлогових покриттів. Це може бути лінолеум, кутовий захист килима або плінтус. Установка двостороннього скотча дозволить впоратися з підключенням дрібних деталей і допоможе у вентиляції.

 

Часто буває, що труби в будинку з часом утворюють тріщини. Клейовий склад заповнює всі шви і допомагає зробити швидкий ремонт. Скотч виготовляється на основі акрилу або гуми, що є великим плюсом. Будівельна стрічка закриває трубу, а чисте повітря потрапляє в будинки. Миттєва фіксація дуже важлива, так як брудне повітря призводить до поганого самопочуття мешканців будинку.

Також конструкція двостороннього скотча стійка до розриву і витримує зовнішній тиск. Висока адгезія запобігає зсуву, тому стрічка підходить для фіксації великих предметів. Він не втрачає своїх властивостей при тривалому зберіганні і показує відмінні результати в умовах підвищеної вологості. Монтажний двосторонній скотч завоював ринок пакувальних матеріалів багато в чому завдяки міцності основи. Він має УФ-стабілізатор і створює захисний бар’єр між середовищем і робочою зоною. Стрічка не залишає слідів клею і не псує зовнішній вигляд поверхні.

 

Переваги використання двостороннього будівельного скотча:

 • швидка фіксація;
 • міцна основа;
 • захист від навколишнього середовища;
 • не залишає слідів клею;
 • не порушує цілісність ділянки;
 • універсальний у використанні;
 • дозволяє працювати у несподіваних погодних умовах.

 

Це далеко не весь перелік переваг будівельного двостороннього скотча. Це хороша альтернатива цвяхам і саморізам, так як не вимагає свердління і різьбового з’єднання. Використання матеріалу дозволяє зберегти первісний вигляд стіни, підлоги та інших елементів в приміщенні.

 

За допомогою малярської стрічки проводиться якісне фарбування. Його часто використовують для обклеювання шпалер або настінного розпису, що дозволяє створити ідеальний стик на кутах. Груба основа стрічки вбирає весь бруд і розпилення. При правильному використанні він найбільш корисний під час роботи. Міцна основа і правильний клейовий склад допоможуть отримати найкраще з’єднання надовго. Ми продаємо лакофарбову стрічку оптом багатьом будівельним компаніям по всій Україні.

 

Застосування стрічки:

 • укладання підлогових покриттів;
 • кріплення захисних прокладок до кутів різних поверхонь;
 • монтаж дзеркал;
 • кріплення напрямних для ролет;
 • фіксація гачків на стінах.

 

Це далеко не весь список, де клейка стрічка стане незамінним помічником. Важливо тільки вибрати її розмір (довжину і ширину).

Перед покупкою будівельної стрічки краще звернутися до фахівців. Вони не тільки економлять час на вибір, але і безкоштовно проконсультують з техніки нанесення.

Термостійкий малярський скотч
Температура
100° C на 30 мин.
Адгезія
240 г / см
Мінімальне замовлення - від 1 ящика
Скотч малярський
для фарбування стін
Температура
80 ° C на 30 мин.
Адгезія
260 г / см
Мінімальне замовлення - від 1 ящика
Малярна стрічка
КОРИЧНЕВА
Температура
+ 100°С
Адгезія
5N/25мм
Мінімальне замовлення - від 1 ящика
Малярна стрічка
БІЖОВА
Температура
+ 80°С
Адгезія
4,5 N / 25 мм
Мінімальне замовлення - від 1 ящика
Малярна стрічка
БІЛА, 120 мкм
Температура
+ 60°С
Адгезія
4 N / 25 мм
Мінімальне замовлення - від 1 ящика
Получить оптовый каталог

  ×