15 лайфхаков по использованию малярной ленты для ремонта - GEKO
15 лайфхаків з використання малярної стрічки у ремонтних роботах
ГлавнаяГоловна / Без категорії / 15 лайфхаків з використання малярної стрічки у ремонтних роботах
15 лайфхаків з використання малярної стрічки у ремонтних роботах

Малярною стрічкою можна скористатися не тільки під час фарбування, ґрунтування або інших подібних робіт. Ми зробили добірку з більш ніж 15 лайфхаками про те, як ще використовувати малярський скотч для прискорення та спрощення ремонтних робіт. Читайте!

Небезпечний міф: малярна стрічка запобігатиме сколам на ламінаті

У деяких матеріалах ви можете знайти пораду з використання малярного скотчу як вкладиш при нарізанні лобзиком. На жаль, це не працює. Результати експерименту можна побачити на зображенні:

Як швидко знайти край малярського скотчу

Варіант 1. Зробіть підворот із краю стрічки, коли закінчуєте роботу.

Варіант 2. Приклейте будь-яку невелику плоску шайбочку на край стрічки.

Підпишіть дроти під час монтажу

Для цього просто прикладіть невеликий шматочок малярського скотчу до дроту, а потім склейте відрізки між собою. Зверху напишіть важливу інформацію. Це допоможе при подальшій роботі з електрикою.

Захист ручки інструментів

Якщо ви наклеїте малярський скотч на ручку робочого інструменту до брудних робіт, наприклад шпаклівки, тоді після їх закінчення не доведеться довго її чистити. Достатньо просто зняти стрічку, і ваша ручка знову буде як нова.

Малярна стрічка на шпалерах

Наклеювання малярного скотчу на шпалери (особливо паперові) може призвести до їх пошкодження. Але якщо перед зняттям нагріти клейку стрічку за допомогою фена, то цієї проблеми можна уникнути.

Про те, як зняти малярський скотч або залишки клею після нього з різних поверхонь, читайте у цій статті.

Прибирання вовни або дрібної стружки

Якщо на валик намотати малярну стрічку липкою стороною назовні, можна буде швидко і легко прибрати шерсть або дрібну стружку з м’яких меблів або килимів. Якщо немає валика, намотування можна виконати на руку, але в цьому випадку процес буде не таким швидким.

Органайзер для дрібних деталей

Якщо обмотати малярним скотчем якийсь рівний предмет, наприклад шматочок ламінату, тоді він буде відмінно триматися на горизонтальній поверхні. А зверху ви зможете розкласти невеликі предмети, які не хочете втратити. Відмінний лайфхак при розбиранні та ремонті якоїсь техніки.

Рівне обрізання пластикової труби

Просто обклейте трубу там, де плануєте розрізати. Зі скотчем це буде зручніше, ніж із простою відміткою маркером.

Розмітка на керамічній плитці

На глянцевій слизькій плитці складно зробити помітну і точну розмітку. Але якщо заздалегідь наклеїти малярський скотч, це буде простіше.

Додаткова користь: стрічка допоможе зафіксувати свердло. Воно не буде так ковзати по поверхні.

Тимчасово прибрати язичок замка у міжкімнатних дверях

Для цього просто заклейте язичок широкою малярною стрічкою. Через деякий час видаліть її. Якщо залишаться сліди клею, скористайтесь порадами з цієї статті.

Сліди клею можуть залишитися в тому випадку, якщо на малярський скотч впливала температура вище допустимої або довше допустимого за технічними вимогами виробника. Друга часта причина – тривале нанесення клейкої стрічки. Наприклад, малярний скотч GEKO слід зняти через 2-3 доби після нанесення. Тоді слідів клею не залишиться, якщо не порушувався температурний режим використання.

Фіксація паперу при розмітці

В іншій статті з лайфхаками ми вже розповідали, що малярський скотч зручно використовувати для розмітки, коли потрібно повісити якийсь невеликий предмет. Але стрічка може допомогти і для закріплення великих предметів, наприклад, раковини. Тільки в цьому випадку розмітку роблять на папері, а малярним скотчем її надійно фіксують спочатку на предметі, а потім на стіні.

Свердління на певну глибину

Визначити на око глибину свердління неможливо. Але за допомогою малярної стрічки, закріпленої на потрібній відстані на свердлі, ви швидко помітите, коли потрібно зупинити свердління.

Спрощення вимірювання рулеткою

Якщо немає нікого поряд, хто може допомогти вам знімати розміри рулеткою, використовуйте невеликі шматочки малярського скотчу. Наклеюйте на поверхню, фіксуйте відстань та продовжуйте вимірювання з цього місця.

Записи для зручності можна робити прямо на рулетці, якщо наклеїти зверху ще малярної стрічки. Результати можна просто вклеїти в блокнот, не переписуючи.

Фіксація смартфона для зйомок процесу ремонту

Підійде для багатьох моделей мобільних телефонів. Потрібно вставити смартфон усередину ролика, а за допомогою клейкої стрічки зафіксувати у потрібному положенні. Відмінне рішення для блогера-початківця про ремонт.

Зробити міні-схованку за картиною або фотографією

Не зовсім про ремонт, але теж цікавий лайфхак.

Просто закріпіть те, що хочете сховати, за допомогою відрізка малярної стрічки на задній частині картини або фотографії. Якщо це будуть гроші, оберніть купюри в папір, щоб потім на них не залишилося клею. Ваша схованка буде у всіх на увазі, але навряд чи хтось із домашніх її колись виявить.

Получить оптовый каталог

    ×