Швидка упаковка речей для перевезення та переїзду: домашнього, офісного, часткового
Швидка упаковка речей для перевезення та переїзду: домашнього, офісного, часткового
ГлавнаяГоловна / Без категорії / Швидка упаковка речей для перевезення та переїзду: домашнього, офісного, часткового
Швидка упаковка речей для перевезення та переїзду: домашнього, офісного, часткового

Будь-яка людина, яка хоч раз переїжджала і перевозила багато речей, розуміє, наскільки це насправді складно і обтяжливо: починаючи від правильної та швидкої упаковки речей і закінчуючи безпосередньо розпакуванням та розкладанням їх на новому місці. Це займає багато часу, вимагає багато сил і енергії. Звичайно, можна найняти спеціальну команду, яка надає послуги переїзду недешево … Тому якщо питання бюджету стоїть гостро, ознайомтеся з цією статтею перед тим, як зайнятися упаковкою речейперед переїздом, щоб точно нічого не пошкодити, а також прискорити та полегшити процес.

Для упаковка речей вам знадобляться

Слід запастися наступним:

  • пакувальною стрічкою — багато скотчу, кольорових стрічок, малярної стрічки і, можливо, армованої;
  • коробками — різних розмірів, можна купити або спробувати взяти в сусідньому магазині безкоштовно в день привезення товару;
  • пакетами — від невеликих і сміттєвих до величезних, а в деяких випадках можуть стати в нагоді мішки;
  • плівкою — краще, якщо буде спеціальна пакувальна, але може підійти і щільна кухонна;
  • мотузкою або мотузкою для білизни — для зв’язування і фіксації предметів замість пакувального скотчу;
  • пухирчастою плівкою — хоча б трохи для особливо крихких речей;
  • тканиною (ганчірками) та наповнювачами для коробок, щоб запакувати крихкі речі;
  • чохлами для одягу — якщо є якийсь верхній одяг або сукні, костюми на вихід, які вимагають особливо акуратного звернення;< /li>
  • кольоровими маркерами.

Врахуйте, що коробки краще брати не дуже великих розмірів, тому що після упаковки речей для переїзду така тара стає дуже важкою і незручною для транспортування. Тому краще взяти середні та невеликі.

Малярський скотч — недорога упаковальна стрічка і відмінний варіант для того, щоб зробити розмітку маркером на коробках і пакетах. По-перше, на малярці нотатки на тарі краще виділятимуться. По-друге, це вам обов’язково стане в нагоді, щоб потім швидко розпакувати речі. По-третє, для деяких предметів клейкості цієї стрічки цілком достатньо, а в інших випадках навіть краще використовувати саме малярський скотч, а не канцелярський або стрічку пакувальну >, тому що після нього часто не залишається клейових слідів.

Щоб підписувати коробки і пакети можна використовувати звичайний чорний маркер, але якщо ви хочете прискорити розпакування після переїзду, скористайтеся кількома кольоровими. Тоді кожен колір означатиме певний сегмент речей. Наприклад, синім підписані упаковані речі з ванної, помаранчевим – з кухні, жовтим – зі спальні, зеленим – з дитячої тощо.

Не заощаджуйте на якісній упаковці для речей. Деякі помилково вважають, що підійде будь-яка ганчір’я, аби в неї щось містилося. Але в результаті цього виходить купа проблем, коли погана коробка або пакет «розлітаються» в процесі перенесення з місця на місце.

Найімовірніші проблеми при переїзді

Найбільше люди бояться при переїзді і перевезенні речей:

  • щось втратити чи забути — від невеликої, але улюбленої речі, і до якихось цінностей;
  • щось зламати — в особливій небезпеці крихкі та габаритні предмети;
  • розпакування після переїзду — тому що займає часто кілька днів або навіть тижнів і при цьому часто незрозуміло з чого саме варто починати;< /li>

Найнеприємніше в цьому все те, що подібне може статися навіть при домашньому переїзді або офісному переїзді з вантажниками! Навіть допомога професіоналів не завжди гарантує те, що ви не зіткнетеся з цими проблемами.

Поради перед початком переїзду та упаковки

  • Позбавтеся тих речей, які вам не були потрібні багато місяців або років. Переїзд — чудовий час для цього. Навіщо витрачати сили та гроші на те, чим ви не користуєтеся?
  • Коробки з речами повинні бути до 30 кг. Або ви можете скористатися правилом «Великого пальця»: якщо коробку неможливо посунути хоча б трохи одним пальцем, краще її перепакувати, вона занадто важка.
  • Особисті речі та одяг краще складати окремо для кожного члена сім’ї. Так буде простіше потім їх знайти і розкласти на місця.
  • Особливо цінні речі з великою вартістю, а також документи слід упаковувати окремо. Найкраще тримати їх при собі або навіть відвезти на тиждень або кілька днів до банківського осередку або до людей, яким ви довіряєте.
  • Уважно слід запакувати ліки. Особливо ті, які можуть стати в нагоді найближчим часом або які хтось із членів сім’ї приймає постійно. Вони повинні бути під рукою.
  • Починати упаковку слід з міцних, але невеликих або середніх речей, одягу. Після цього з особливою обережністю пакуйте посуд, тендітні предмети та речі. Наприкінці — меблі та побутову техніку.
  • Якщо місце дозволяє, слід виділити окрему кімнату під вже упаковані речі. Тоді коробки та пакети не заважатимуть пакувати.
  • Коробки з крихкими або небезпечними речами необхідно додатково позначити. Наприклад, написом червоним маркером «Крихітко» або «Небезпечно». Також можна зробити спеціальну розмітку, купившияскраву пакувальну клейку стрічку .
  • Після упаковки подушок, ковдр та одягу в пластикові мішки або спеціальні вакуумні пакети обов’язково випустіть з них повітря, щоб вони займали якнайменше місця.< /span>
  • Дитячі іграшки варто упаковувати та ставити у вантажну машину при домашньому переїзді останніми. Так у вас буде чим зайняти дітей.
  • Перед завантаженням обов’язково зробіть список коробок, щоб нічого не втратити. При роботі з компанією перевезенні речей вони самі це обов’язково роблять. Якщо мова йде про велику компанію, а не приватника, який працює тільки на себе і в будь-який момент готовий змінити рід діяльності.
  • Підготуйте приміщення, в яке будете вивантажувати все після прибуття. Обов’язково розчистіть прохід від вхідних дверей до цієї кімнати, щоб прискорити та полегшити роботу вантажникам.

Яку упаковку використовувати для переїзду під різні речі

Надійна упаковка — та, яка правильно підібрана. Крім того, варто розумно підходити до складання речей. Наприклад, табурети можна поставити один на одного, а легкі предмети можна зафіксувати в шафах, попередньо запакувавши в плівку від бруду та пилу. Загалом розподіл пакувальних матеріалів наступний:

  • пухирчаста плівка — для крихких або б’ються речей, скляного або керамічного посуду, плафонів і світильників;
  • прозору стретч-плівку використовують просто як захист від пилу, але при намотуванні в кілька шарів вона може відмінно фіксувати різні предмети один з одним;< /span>
  • картонні та пластикові коробки підійдуть практично під усі особисті речі, а також у них бажано складати тендітні та б’ються предмети для додаткового захисту;
  • білизняна мотузка і скотч знадобляться, щоб перев’язати і скріпити речі між собою, купіть більше упаковальної стрічки, оскільки її занадто багато не буває, вона напевно стане в нагоді після переїзду;
  • пакети підійдуть і стануть у нагоді практично будь-які: від звичайних невеликих для складання дрібних предметів, до великих і щільних сміттєвих мішків як окрема упаковка для одягу, ковдр , фіранок та інших текстильних виробів.

Щоб швидше закривати картонні ящики або пакети, скористайтеся пакувальної клеєм стрічкою здиспенсером. Вам буде набагато зручніше з цим пристроєм, ніж ножем або ножицями для різання. Диспенсер для скотча йде як комплектуючий у деяких виробників. Також його іноді можна взяти на пару днів у знайомих або в офісі. na-sklade/” target=”_blank” rel=”noopener”>в іншій нашій статті.

Упаковка одягу

Щоб компактно скласти одяг для переїзду, слід розділити її на групи. Це спростить та прискорить процес, а також дозволить суттєво заощадити місце. Наприклад, окремо слід упаковувати верхній одяг, джинси, нижню білизну, светри та худі, футболки, головні убори, аксесуари. Також можна розділити по сезонах, окремо упаковавши в коробки ближче ті речі, які є актуальними зараз.

  • Якщо є якісь речі, які вимагають особливо дбайливого відношення, під них краще взяти спеціальну упаковку для такихречей, < наприклад чохол для одягу. Чим щільнішим він буде, тим краще захист.
  • Речі кожного члена сім’ї можна запакувати окремо. Тоді їх простіше знайти і дістати, коли знадобляться. Це важливо, тому що не завжди вдається відразу встановити всі меблі.
  • Непотрібні речі найкраще віддати на благодійність. Якщо ви не носили щось більше двох років, найімовірніше, ця річ більше не є актуальною для вас.

Упаковка меблів

Найчастіше меблі перевозять у розібраному вигляді, оскільки так її простіше транспортувати, і вона займає менше місця. З особливою обережністю слід пакувати дорогі предмети інтер’єру. Але для будь-яких меблів під час перевезення потрібен захист для торцевих частин та кутів. Її можна забезпечити за допомогою міцного або армованого скотчу або будь-якої пакувальної клейкої стрічки з чим- то м’яким під нею. Але краще, якщо контакту безпосередньо між клейким шарами і меблями не буде, щоб точно не залишилося слідів на ній. Тобто спочатку упаковуєте в плівку, а потім вже зверху скотч. Щоб не пошкодити фурнітуру (ручки) та інші знімні елементи, їх краще зняти та упаковати окремо. Якщо меблі не знаєте перед транспортуванням, висувні елементи необхідно надійно закріпити. Найкраще для цього підійде малярський скотч, тому що він не залишить слідів. Запобігти забруднення меблів при транспортуванні допомагає стретч-плівка. Також можна використовувати стару тканину, пледи або просту плівку, великі рулони паперу, закріпивши їх за допомогою клейкої стрічки. Додатково бажано між частинами. меблів у вантажній машині покласти картон або щільну тканину, щоб деталі не дряпалися між собою.

Упаковка техніки (побутова, цифрова та офісна)

Любую техніку найкраще перевозити в заводській упаковці, але часто її викидають на момент домашнього або офісного переїзду, тому що ніде зберігати. Найкраще в такому випадку зробити так само, як роблять це професійні компанії, що надають послуги з переїзду. Використовуйте відповідну за розмірами коробку, а також тканину або пухирчасту плівку для надійної фіксації. Бажано також використовувати пінопласт знизу та з боків. Після обов’язково обмотайте скотчем або пакувальною стрічкою. Рекомендуємо використовувати для цього армовану стрічку, тому що вона найкраще впорається з таким завданням , гарантуючи надійне пакування навіть важких вантажів.

Кілька порад для зручності та безпеки вашої техніки:

< ul>

  • Щоб було простіше з установкою на новому місці, додайте в коробку інструкцію та гарантійний талон, якщо він ще дійсний.
  • Зафіксуйте всі знімні елементи малярним скотчем і поверніть окремо дроти, поклавши їх у тій же коробці.
  • Додатково можна обмотати коробки стретч-плівкою, якщо ви не використовували армовану стрічку.
  • Вкажіть на коробці, де верх, а де низ техніки. Деякі речі «не люблять», якщо їх ставлять чи транспортують неправильно.
  • Упаковка музичних інструментів

    Складнощі з перевезенням музичних інструментів полягають у тому, що вони досить тендітні і мають неправильну форму. За відсутності гарного твердого футляра необхідно формувати спеціальний із підручних засобів. Наприклад, з картонної індивідуальної упаковки та пухирчастої плівки. Купіть більше упаковальної стрічки і не шкодуйте її під час фіксації музичних інструментів, щоб захистити їх від пошкоджень. Особливо цінні речі краще вантажити останніми або перевозити в окремій легковій машині, якщо це дозволяють габарити.

    Упаковка спортивного та медичного обладнання

    Як і з музичними інструментами або іншою технікою, при упаковці спортивного та медичного обладнання найкраще скористатися спеціальною заводською упаковкою, яка дозволяє максимально надійно захистити ваші речі під час переїзду. Якщо такої немає, тоді:

    • розберіть на частини тренажери або обладнання, якщо це можливо, та окремо їх запакуйте;
    • перевозити найкраще в картонних коробках за розміром з використанням пінопласту, ганчірки, пухирчастої плівки або картону, щоб заповнити порожній простір;< /li>
    • виступаючі частини також бажано надійно обмотати пухирчастою плівкою і зафіксувати скотчем;
    • при перевезенні медичного обладнання обов’язково зробіть позначки, де верх, а де низ, щоб його не перевертали під час транспортування або зберігання.< /li>

    Упаковка антикваріату, посуду та інших невеликих цінних речей

    Цінні тендітні речі вимагають особливої акуратності при упаковці. Скло, дзеркала, кришталь та кераміку обов’язково оберніть у пухирчасту плівку або тканину. Для цього також можна використовувати папір та картон. Упаковка для таких речей повинна бути надійною, краще — новою. Додатково:

    • На дзеркала та скло бажано додатково наклеїти малярну стрічку. Якщо будуть складності зі зняттям клейового складу, скористайтесь порадами з цієї статті.
    • У коробках не повинно бути сторонніх предметів, які можуть пошкодити цінні речі, що перевозяться.
    • Обов’язкова щільна фіксація. Для заповнення вільного місця в коробках, що залишилося, слід обов’язково використовувати папір, тканину, пухирчасту плівку або спеціальний наповнювач.
    • Важкі предмети складають вниз упаковки, легкі – зверху.
    • Підпишіть коробки та додайте попередження: «Обережно! Крихке!»

    Упаковка дрібних речей та аксесуарів

    Дрібні речі та аксесуари найкраще транспортувати при переїзді в спеціальних боксах з кришками, які надійно закриваються. Якщо надійної фіксації немає, зафіксуйте за допомогою малярної стрічки або скотчу. Після цього можна покласти її в іншу коробку великих розмірів, щоб не втратити невеликий бокс. Зверху та з боків підпишіть коробку, щоб потім не довелося довго шукати.

    Вибір перевізника речей для переїзду

    < Є спеціальні сайти, де можна підібрати приватну компанію або команду, яка допоможе з перевезенням речей. При виборі орієнтуватися слід не лише на обіцянку ціни або якості, а й на конкретні речі:

    • відгуки, особливо якщо сервіс передбачає їх;
    • наскільки детально у вас дізнаються про вантаж, це завжди впливає на ціну;
    • є свої вантажники, тому що при перевезенні габаритних речей або великій їх кількості вам точно знадобиться допомога;
    • < li style="font-weight: 400;" aria-level="1">допомагають упакувати і як закріплюють речі всередині вантажної машини;

    • час роботи варто підібрати так, щоб не потрапити в пробки, тому багато компаній працюють у вихідні або ранні ранкові години.

    Дослідні перевізники завжди мають у себе запас пакувальних стрічок. Купити скотч нескладно і недорого, а помилка і шкода при доставці вантажу може негативно вплинути на репутацію.

    Невелика порада: торгуйтеся з підрядником. Найчастіше це окупається, і ви дійсно отримуєте знижку. Але не варто бути зовсім економним і звертатися за допомогою до друзів, якщо вони не мають нормальної вантажної машини, в якій можна перевезти меблі або велику техніку.

    Получить оптовый каталог

      ×