Как правильно клеить малярную ленту - GEKO
Як клеїти малярську стрічку
ГлавнаяГоловна / Без категорії / Як клеїти малярську стрічку
Як клеїти малярську стрічку
  1. Що таке малярська стрічка?
  2. Чому малярна стрічка популярна на ринку?
  3. З чого складається малярна стрічка?
  4. Переваги малярної стрічки.
  5. /li>
  6. Спосіб застосування малярної стрічки.
    • фарбування шпалер;
    • поклейка на кузов авто;
    • фарбування стін;
    • фарбування дверей;
    • фарбування віконних рам.
  7. Як клеїти малярну стрічку?
  8. Висновок

Що таке малярна стрічка?

  Малярна стрічка — це матеріал, який призначений для захисту поверхні та фіксації захисних плівок під час фарбування під час ремонтних робіт. Стрічка універсальна у використанні та активно застосовується як у побуті, так і на великих підприємствах. Кількість її корисних характеристик робить малярну стрічку популярною на ринку матеріалів для будівництва та ремонту. Вона тимчасово захищає поверхню від подряпин та пошкоджень. Малярна стрічка універсальна і стане помічником у вирішенні завдань по дому. Вона чудово маскує області при фарбуванні стін, шпалер та дверей, а також допомагає у ремонті меблів. Матеріал давно використовується на ринку клейких стрічок і займає лідируючі позиції щодо кількості продажів.

Чому малярна стрічка популярна на ринку?

  Малярна стрічка має багато переваг, тому використовується на різних підприємствах . Її часто застосовують для роботи на малих, середніх та великих виробництвах. Стрічку кріплять для того, щоб захистити області, які не повинні бути пофарбовані, оскільки вона добре вбирає фарбу і не залишає слідів клею. Матеріал створюється з шорсткого міцного паперу. На тонку основу наносять клейовий склад, що дозволяє легко знімати стрічку, не пошкодивши ділянки. Саме тому матеріал використовують як тимчасове покриття під час фарбування кузова машини, карнизів і т.д. Стрічка має різну ширину та товщину, а також може відрізнятися матеріалом основи. Її підбирають відповідно до завдання, яке стоїть перед підприємством.

 
Стрічка активно застосовується в побуті завдяки ряду переваг:

  • Матеріал також допомагає маркувати контейнери з харчовими продуктами. Це дозволяє контролювати термін придатності товару.
  • За допомогою стрічки клеять фотографії на стіну без використання рамок.
  • Під час ремонту малярна стрічка закриває деякі ділянки та захищає їх від пилу та бруду.
  • >

Малярка — це незамінний матеріал при ремонті та будівництві, особливо коли йдеться про акуратні лакофарбові роботи.

З чого складається малярна стрічка?

  Існує два компоненти для створення малярної стрічки: тонкий папір (основа ) та клей (покриття). Найчастіше основою для стрічки служить шорсткий міцний папір. Деякі підприємства виготовляють основу полімерних або вінілових плівок. Такий вид міцніший і використовується для проклеювання великогабаритних предметів. Далі машина наносить на основу клейовий склад із низькою силою адгезії. Клей фіксується на паперовій основі, після чого листи згортають у рулон. Потім папір висихає та розкочується на нові рулони, які нарізають смужками. Леза встановлені на певну ширину, завдяки чому створюються невеликі індивідуальні вироби різних розмірів. На кінцевому етапі малярну стрічку упаковують і відправляють на розподіл, зберігання та транспортування. Таким чином підприємство створює матеріал для роздрібної торгівлі.

Переваги малярної стрічки

  Малярна стрічка є одним із найбільш затребуваних та універсальних товарів на сьогоднішній день. Її характеристики та різноманітне застосування дозволяє використовувати стрічку вдома, в офісі, на виробництві, у будівництві або навіть в автомобілі.

Плюси та переваги матеріалу:  

  • Допомагає підтримувати чистоту. Малярна стрічка акуратна у використанні, оскільки її основа створена з акрилового клею. Вона не залишає липких слідів, легко знімається з поверхонь і стійка до ультрафіолетового випромінювання. При цьому стрічка має високу міцність на розрив.

 

  • Маркування виробів та поверхонь. Однією з важливих переваг малярної стрічки є те, що її можна використовувати для маркування проводів, стін та різних предметів. Клейовий склад дозволяє не перейматися зовнішнім виглядом покриттів, тому стрічку наносять на ярлики, канцелярські товари, (ручки, олівці) тощо.

 

  • Використовується на відкритому повітрі. Є спеціальні види малярної стрічки, стійкі до ультрафіолетових променів, які витримують дощову погоду та прямі сонячні промені. Клей не переноситься на скляний матеріал, тому малярна стрічка також підходить для проклеювання вікон із зовнішнього боку.
  • Многоразове використання. Лента наноситься, знімається і повторно приклеюється вже до іншої поверхні. При цьому матеріал не втрачає властивостей, адгезії та первісного виду. Склад клею також дозволяє фіксувати предмети до стін без відшаровування фарби.

 

  • Зовнішній вигляд. Працюючи з малярною стрічкою, можна не перейматися естетичним зовнішнім виглядом поверхні або предмета. Крім брендованих та фірмових стрічок на ринку також існують матеріали різних кольорів, які використовують для дизайну інтер’єрів. Перед покупкою стрічки варто звернути увагу на колірну гаму поверхні, яка потребує склеювання. Захист плінтусів, ділянок і рам. Стрічка чудово вбирає фарбу і є захисним бар’єром від пилу та бруду. Наприклад, фарбування плінтусів потребує акуратності під час виконання. Щоб повторно не фарбувати плінтус необхідно нанести малярну стрічку для захисту деяких ділянок. Це допоможе скоротити витрати матеріалів та заощадить час.
  • Створення чіткої лінії. У ситуаціях, коли потрібно пофарбувати дві стіни різною фарбою, необхідно нанести малярну стрічку чітко по лінії. Матеріал показує хороші результати у роботі та захищає стики на стінах від зайвих крапель фарби. Таким чином, роботу буде виконано якісно.

 

  • Збалансовані показники адгезії. Малярна стрічка не відклеюється від поверхні, коли фарба висохла, а також не залишає слідів клею на поверхні.

Способи застосування малярної стрічки

  Малярну стрічку використовують для виконання багатьох завдань. Для того щоб акуратно виконати роботу та отримати максимальну користь від стрічки, необхідно розібратися в індивідуальних особливостях її застосування. Нижче наведено найпопулярніші способи використання матеріалу.

Фарбування шпалер

  Малярна стрічка часто використовується для фарбування шпалер, тому що матеріал не відклеюється протягом тривалого часу . Він створює чіткі лінії, які допомагають рівномірно та акуратно зробити фарбування шпалер.

Фарбування кузова авто

  Фарбування кузова авто з використанням малярської стрічки має широку популярність. Матеріал застосовують для фарбування під час ремонту кузова, оскільки він добре вбирає краплі фарби.

Поклейка кузова є нескладною операцією, якщо використовувати деякі поради щодо застосування:  

  • Для початку варто ретельно очистити поверхню спеціальною мікрофіброю та підготувати необхідні матеріали для безпечної роботи. Далі варто нанести малярну стрічку по краях навколо області для фарбування. Це допоможе захистити поверхню та дозволить акуратно виконати роботу.

 

  • У деяких випадках малярна стрічка не повністю справляється з поставленим завданням. Наприклад, для фарбування дверей, люків, фар або задніх ліхтарів краще використовувати інші матеріали (такі як армований скотч, який підходить для захисту дверних косяків та зазорів).

Фарбування стін

  Малярна стрічка – це найпростіший спосіб створити пряму лінію під час фарбування. Вона захищає стіни від небажаних крапель та допомагає якісно виконати роботу. Матеріал активно використовується при фарбуванні стін у два кольори, оскільки він без проблем створює чітку та рівну лінію.

Для того, щоб гарантувати акуратне фарбування, необхідно дотримуватися чітких правил:  

  1. Очистити стіни від бруду. За допомогою великої целюлозної губки та розчину води варто очистити стіни, видалити залишки пилу, бруду та жиру.

 

  1. Залити фарбу в спеціальну ємність. Якщо фарба закінчиться, доведеться витрачати час на відкриття нової упаковки. За цей час шар фарби може висохнути, що призведе до нерівного фарбування стіни. Необхідно переконатись, що з валика не капають залишки фарби. Це дозволить рівномірно нанести матеріал на стіну та перекрити її основний колір.

 

  1. Видалити малярну стрічку. Після фарбування стін з малярною стрічкою варто акуратно зняти її залишки з поверхні, що фарбується. Краще не чекати на повне висихання матеріалу, щоб уникнути випадкового видалення фарби разом зі стрічкою.

Фарбування дверей

  Малярна стрічка доступна в багатьох магазинах і активно застосовується на підприємствах та у побуті до цього дня. Фарбування дверей з малярною стрічкою також набуло широкого застосування на ринку.

Щоб акуратно пофарбувати двері необхідно:  

  • Вибрати відповідний колір.

 

    < li>Підготувати інструменти та матеріали для роботи.

 

  • Нанести захисну стрічку на стіни та ті ділянки, які потрібно вберегти їх від фарби.

 

  • Змішайте фарбу та рівномірно наносите її на раму дверей за допомогою пензлика.

 

  • Для безпечної роботи необхідно постійно провітрювати приміщення під час фарбування рами.
  • Коли робота виконана, варто прибрати робоче місце і дочекатися висихання фарби.

Фарбування віконних рам

  Малярна клейка стрічка добре клеїться як до гладких , і до нерівних поверхонь. Фарбування віконних рам із малярною стрічкою популярне тому, що матеріал не залишає слідів клею. Поради під час фарбування віконних рам схожі на ті, що використовують при фарбуванні дверей. У цьому процесі головне дотримуватись правил і послідовно виконувати фарбування. Краще не поспішаючи наносити шар за шаром. Тільки в такому випадку вдасться акуратно виконати фарбування рами.

Як клеїти малярну стрічку

  Малярна стрічка – це стрічка з низьким рівнем адгезії, яка призначена для ремонту та захисту виробів. При правильному використанні вона створює захисний бар’єр та запобігає стіканню фарби. Матеріал легко видаляється та не пошкоджує нанесений шар фарби. Щоб досягти кращого результату, необхідно видалити малярну стрічку не пізніше 4-х годин з моменту нанесення фарби. Якщо залишити її на більш тривалий термін, вона може зафіксуватися на поверхні під дією УФ-випромінювання. Зрештою стрічка може відшаровуватися разом із висушеною фарбою або залишить липкі сліди клею на поверхні.

Висновок

  Малярна стрічка має низький рівень адгезії та міцність на розрив. Якість основи, клейовий склад та зовнішній вигляд матеріалу робить його універсальним у використанні. Також малярна стрічка відмінно фіксується до стіни та захищає краї від фарби. Вона легко знімається та не пошкоджує готову поверхню.

Получить оптовый каталог

    ×