Чем резать малярный скотч? - GEKO
Будь-яка ширина малярського скотчу від 6 мм до 1500 мм.
ГлавнаяГоловна / Без категорії / Будь-яка ширина малярського скотчу від 6 мм до 1500 мм.
Будь-яка ширина малярського скотчу від 6 мм до 1500 мм.

Ми ріжемо малярський скотч будь-яких розмірів на замовлення: від найвужчих варіантів в 6-8-10 мм і до максимально широких – 1500 мм. Завдяки цьому наші клієнти отримують скотч, який ідеально підходить під їхні завдання: фарбування, лакування, 3D-друк, утеплення вікон, виготовлення та багато іншого.

Ви можете одночасно з порізкою нестандартних розмірів замовити друк на малярному скотчі , а точніше – брендування. Ми нанесемо всередині втулки чи ролика назву вашої компанії чи логотип. Про те, навіщо вам малярний скотч з логотипом, в іншій нашій статті.

Стандартні розміри малярського скотчу

Найчастіше наші клієнти замовляють стандартні типорозміри малярної стрічки: 18 мм, 24 мм, 36 мм, 48 мм. Ці розміри скотчу можуть бути вже готові до відправки на складі. Але якщо вам потрібна велика партія, тоді доведеться почекати 1-3 дні, поки її наріжуть на виробництві.

Ми не тримаємо великих складських запасів готової продукції. Україною. За рахунок невеликого тимчасового проміжку між нарізкою та відправкою до клієнта наші покупці отримують найсвіжіший продукт, який на 100 % має всі заявлені технічні характеристики.

Ви можете оцінити високий рівень клейких властивостей наших малярних стрічок, замовивши тестові зразки перед покупкою повноцінної партії для роботи.

Чим різати малярський скотч

У нас немає питання, де можна розрізати малярну стрічку, тому що спеціально для цього на виробництві є високотехнологічне обладнання. Для нас звично спостерігати за його роботою, але коли подібне бачиш уперше, то це завжди зачаровує, тому що різання відбувається дуже швидко і виглядає вражаюче.

Ви можете дізнатися більше про те, як виробляється клейка стрічка, в іншій статті на нашому сайті< /span> або почитати докладніше про історію виникнення перших малярних стрічок. Це досить цікава історія, з якої ви дізнаєтеся, звідки пішла звична для нас назва “скотч”. Іноді для деяких робіт майстра не можуть знайти собі клейкі стрічки необхідних розмірів. Звичайно, їх можна було б замовити в нашій компанії, але ми не ріжемо скотч на замовлення, якщо потрібно всього 2-3 рулончики. В цьому випадку люди знаходять варіанти, як розрізати малярський скотч у домашніх умовах. Ми підібрали для вас декілька технологій, що реально працюють.

Порізка малярського скотчу в домашніх умовах на токарному верстаті:

Часто проблема виникає з пошуком малярського скотчу шириною 1 см (10 мм). Це справді рідкісний запит, тому будівельні магазини не замовляють такої ширини. Якщо у вас немає якогось спецобладнання для розрізання малярського скотчу, зробити його можна самостійно з канцелярського ножа, дощечок і кріпильних елементів. Докладніше про такий метод дивіться у відео:

Тепер ви знаєте, де можна порізати малярський скотч потрібного розміру:

  • замовити у компанії GEKO (хоча б від 1 ящика, ви завжди зможете продати залишки, тому що клейкої стрічки нестандартних розмірів в Україні продається вкрай мало) ;
  • нарізати самостійно, якщо вам потрібно всього пару рулончиків, використовуючи якісь із стандартних роликів і один із способів, показаний на відео вище. span>

Завдання, для яких використовують вузький малярський скотч

Найчастіше вузьку малярську стрічку шукають для таких завдань:

  • створення ефекту цегляної кладки;
  • упаковка та стягування між собою легких предметів;
  • виготовлення та упаковка сувенірної та поліграфічної продукції;
  • упаковка квітів, невеликих кондитерських виробів, подарунків;
  • нестандартне оригінальне фарбування.

Получить оптовый каталог

    ×