Есть ли альтернатива китайскому скотчу и сырью в Украине? - GEKO
Чи є альтернатива китайському скотчу та сировині в Україні?
ГлавнаяГоловна / Без категорії / Чи є альтернатива китайському скотчу та сировині в Україні?
Чи є альтернатива китайському скотчу та сировині в Україні?

Нещодавно ми провели самостійне міні-дослідження, щоб краще зрозуміти поточний стан справ на ринку, в якому працюємо. Ми періодично проводимо такі моніторинги, як і всі наші конкуренти, адже це стандартна практика.

Ширина китайсько-українського скотчу та малярних стрічок GEKO

Завдяки черговому дослідженню ми переконалися в кількох моментах, зокрема в тому, що левова частка малярного скотчу, що продається в Україні, родом з Китаю. Тобто українська компанія завозить у великих джамбо-рулонах китайську сировину і вже безпосередньо в країні ріже за необхідними розмірами на продаж, продаючи просто з чистою втулкою або додаючи брендовану з власною назвою. Найчастіше розмірний ряд за шириною стандартний: 18-19 мм / 24-25 мм / 35-38 мм / 48-50 мм.

Навіть ті компанії, які пропонують індивідуальне різання малярського скотчу, не можуть зробити те, що робимо ми в GEKO:

  • Ми виробляємо та продаємо тонкі малярські стрічки 6 мм, 7 мм, 8 мм та 9 мм, чого немає у більшості наших конкурентів в Україні при замовленні від однієї скриньки. Виробничі потужності багатьох компаній все-таки дозволяють робити порізку і намотування 10 мм скотчу, хоча не всі готові продати кілька рулонів, оскільки виробництво запускають тільки коли йдеться про кілька ящиків. Ми також виготовляємо цей розмір та багато інших, включаючи стандартні. Наша компанія також має мінімальне замовлення для приватних осіб і дилерів. Детальніше актуальну інформацію про це та ціни ви можете дізнатися у менеджера</ span>.
  • Брендування втулки логотипом або назвою фірми-замовника. Це не відноситься безпосередньо до ширини продукції, але також чудова можливість отримання додаткової користі від витратного матеріалу або товару у вашій лінійці продукції, якщо ви дилер або виробник фарб. Детальніше про це ви можете прочитати в іншій статті нашого блогу.

Товщина китайського скотчу і чим краща італійська сировина

Чи погано сировина з Китаю? Питання без однозначної відповіді, оскільки продукція цієї країни може бути як високого сегмента, і низького. Але більшість компаній України для здешевлення завозять лише тонкий (точніше — низьку щільність) скотч. Це матеріал завтовшки 100-115 мікрон. Він абсолютно не підходить для багатьох видів відповідальних робіт і тим більше для просушування після фарбування, тобто його не вдасться використовувати для фарбування металу або кузовних робіт.

Якщо ви колись використовували малярну стрічку на 130 і більше мікрон, тоді точно відчуєте різницю між нею та скотчем на 100-110 мікрон. Можливо, це не буде надто критично. Але, наприклад, для використання у будівельних та виробничих процесах ця різниця може зіграти фатальну роль для підсумкового результату. Тому ми закликаємо наших клієнтів та потенційних клієнтів не заощаджувати такі незначні суми на витратних матеріалах, щоб отримувати справді висококласний продукт або надавати хорошу послугу.

Нагадуємо! Ми можемо відправити тестові зразки, щоб ви переконалися у високій якості нашої продукції. Просто залиште свою заявку та контактні дані. 400;”>на цій сторінці.

Повернемося до питання про сировину. GEKO імпортує високоякісну сировину з Італії. Це вимагало кількох місяців для переговорів та укладання офіційного договору, роботи на рахунок імпорту продукції в Україну, розмитнення. Вся сировина, яку ми одержуємо від постачальника, сертифікована. При його виробництві на кожному етапі відбувається контроль якості, що забезпечує точну відповідність заявленим технічним характеристикам.

Таким чином, резюмуючи вищесказане, при співпраці з нашою компанією GEKO ви отримуєте:

  • Високоякісну продукцію, що відповідає європейським стандартам, але за українською ціною. Звичайно, лише тестування доведе, що наша малярська стрічка краща, ніж у конкурентів. І ми готові до цього. Для замовлення тестових рулонів залиште свої данітут</ span>.
  • Багато варіантів розмірів, ширина від 6 мм до 1500 мм, тому що ви працюєте безпосередньо з виробником. Ми ріжемо малярський скотч в Україні, виробництво знаходиться в Києві, тому якщо вам це зручно, замовлення можете забрати самовивіз із нашого складу у Святошинському районі.
  • Ви можете замовити брендування продукції вашим логотипом або назвою, а також, в принципі, будь-якими фразами всередині гільзи. Просто обговоріть це з менеджером. Ми також продаємо малярський скотч під власним брендом та “чистий”, без брендування взагалі, щоб знизити ціну витратного матеріалу для вас.
  • Швидке відправлення, якщо потрібні вам розміри є в наявності, або виготовлення на замовлення товару необхідних розмірів, технічних характеристик та у потрібній кількості. Замовлення виготовлення виконуємо в міру надходження. Уточнити термін виробництва можна буде при замовленні у менеджера.

Ми працюємо в Україні понад 20 років. Оточуємо клієнтів турботою, увагою та прагнемо виконувати їх замовлення якнайшвидше.

Для уточнення деталей щодо співпраці та для замовлення продукції зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Получить оптовый каталог

    ×