Как увеличить средний чек производителю или продавцу красок - GEKO
Як збільшити середній чек виробнику чи продавцю фарб
ГлавнаяГоловна / Без категорії / Як збільшити середній чек виробнику чи продавцю фарб
Як збільшити середній чек виробнику чи продавцю фарб

Якщо ви займаєтеся виробництвом або продажем фарб і думаєте про те, як збільшити середній чек, тоді у нас є для вас пропозиція. Воно спрацює, навіть якщо клієнти кажуть, що їм не потрібно більше барв.

20 років ми торгуємо малярським скотчем і точно знаємо, що 9 з 10 наших клієнтів купують його для фарбування. Чому ми ділимося з цими очевидними даними? Тому що ми бачимо в цьому гарну перспективу для взаємовигідної співпраці: ви збільшите середній чек у тих клієнтів, яким продаватимете до фарб малярські стрічки, а ми, відповідно, отримаємо в особі вашої компанії нового постійного оптового клієнта.

Ми готові дати хороші ціни на наш якісний продукт, щоб ви як виробник або продавець фарб збільшили свій середній чек. Ваш прибуток стане вищим, а ваші клієнти будуть лояльнішими, тому що їм зручніше купувати все в одному місці. Це ще одна з причин, чому цю пропозицію ми робимо саме для виробників та продавців фарб: ми точно знаємо, що замовляти разом із ними малярський скотч зручніше для більшості кінцевих споживачів.

Про компанію GEKO

З 2012 року ми виготовляємо скотч в Україні з якісної імпортної сировини. Цех знаходиться в Києві, тому ви можете забрати підготовлені для вас рулони або замовити доставку в будь-яку точку країни. Поки що ми не експортуємо нашу продукцію до інших країн, але ми вже маємо клієнтів, які купують для продажу чи використання за кордоном України, оскільки аналогічний за якістю малярський скотч європейського виробництва коштує на порядок дорожче.

Одна з основних цінностей нашої компанії – надавати клієнтам дійсно якісний продукт. Саме тому ми працюємо з італійською сировиною на сучасному обладнанні, яке дозволяє робити різання та намотування навіть дуже вузького та широкого скотчу. У нас ви можете замовити клейку малярську стрічку від 6 мм до 1500 мм, тобто фактично до 1,5 метрів!

Брендування малярного скотчу вашим логотипом або назвою

Ми виробляємо друк логотипів або назв на втулках, які також називають гільзами. Тобто безпосередньо на самому малярському скотчі нічого не друкуємо. Деякі наші клієнти купують стрічки із небрендованою втулкою. Це найдешевший і найшвидший варіант. Але завдяки брендуванню малярського скотчу ви можете:

  • просунути ваш бренд та його впізнаваність;
  • збільшити швидкість, з якою клієнти будуть знаходити продукцію на полицях супермаркетів або інших магазинів, якщо постачаєте стрічку по мережах під своїм логотипом;
  • підвищити довіру до продукції.

Докладніше про переваги брендування малярського скотчу ви можете прочитати у цій статті. Крім того, ви можете купувати нашу продукцію з нанесеним усередині гільзи нашим логотипом.

Обговоріть питання брендування з менеджером перед замовленням. Зв’язатися з нами можна будь-яким із цих способів.

Спеціальна пропозиція для виробників або продавців фарб

Ми готові зробити для вас ще низку цікавих та вигідних пропозицій, щоб вам було приємніше співпрацювати з нами:

  • відстрочку платежу;
  • спеціальні ціни;
  • можливість відправки з нашого складу вашому клієнту безпосередньо (для великих партій);
  • нарізання широкоформатних стрічок до 1500 мм завширшки.

Звичайно, наші нові потенційні партнери не зобов’язані вірити нам на слово про високу якість продукції. Тому ми можемо надати вам вивчення технічну специфікацію на сировину, а також відправити безкоштовні тестові зразки. Просто зв’яжіться з нами будь-яким із цих способів</ a> або залиште заявку на цій сторінці.

Ціни на малярський скотч GEKO періодично переглядаються через кон’юнктурні зміни на ринку, а також у зв’язку зі змінами вартості сировини, тому ми не розміщуємо їх на нашому сайті. На нашому сайті на платформі Prom.ua</ a> ви можете ознайомитися з роздрібними цінами, що рекомендуються. Але прайс з оптовими цінами ми надсилаємо лише індивідуально на запит. Залишити такий запит ви можете менеджеру за телефоном або за формою у шапці сайту (необхідно натиснути на кнопку “Замовити оптовий каталог”).

Получить оптовый каталог

    ×