Основа малярного скотча: крепированная бумага - GEKO
Основа малярського скотчу: кріплений папір
ГлавнаяГоловна / Без категорії / Основа малярського скотчу: кріплений папір
Основа малярського скотчу: кріплений папір

Саме з малярної клейкої стрічки почалася історія різних спеціальних клейких стрічок. Навіть класичний пакувальний скотч, до якого ми всі звикли, був винайдений набагато пізніше. Торгова марка Scotch була зареєстрована в США в 1925 році, але саме стрічка для фарбувальних робіт була вигадана набагато раніше. Тобто зараз цього винаходу вже понад 100 років. Про історію створення малярського скотчу ви можете почитати в окремій статті. “font-weight: 400;”>на нашому сайті.

За таку довгу історію склад і спосіб виготовлення малярної стрічки змінювалися. Технології постійно допрацьовуються, покращується виробниче обладнання, збільшується рівень автоматизації. Одночасно з цим змінюються і склади клеїв, що використовуються під різні потреби кінцевих користувачів, трохи видозмінюється основа. Наприклад, у Китаї можна зустріти скотч із рисового паперу, а не зі звичного нам кріпу. Властивості та технічні характеристики стрічок залежать від матеріалів, що використовуються.

GEKO виробляє скотч в Україні з 2012 року. Але у нас виробництво не повного циклу, а виключно порізка під потрібні для покупців розміри з подальшим фасуванням по ящиках та відправкою клієнту. Високоякісна сертифікована сировина у вигляді балки під різання закуповується в Італії. Тому наша продукція не відрізняється за якістю від відомих світових брендів, але коштує значно дешевше. Для замовлення зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом зі сторінки Контакти< /span>.

Наш малярський скотч виготовлений з крепу з натуральним або сольвентним каучуковим клеєм. Деякі види можна використовувати для фарбування з наступним сушінням, якщо температура не перевищуватиме 100 градусів за Цельсієм протягом 30 хвилин.

Особливості малярського скотчу

Малярна стрічка часто не розрахована на тривале використання. Її основна сфера застосування – лакофарбові роботи. Зняти клейкий малярський скотч GEKO бажано максимум через три дні після наклеювання. У цьому випадку стрічка буде точно знята акуратно і на поверхні не залишиться клейкого шару. Але тільки у випадку, якщо не було температури, що перевищує градуси або тривалість, зазначені в технічних характеристиках, з якими ви можете ознайомитися в Каталозі.

Клейове покриття у малярних стрічок не густе. Саме це дозволяє їх легко знімати після закінчення робіт. Але при цьому паперова малярна стрічка стійка до вологи протягом короткого часу, як і скотч. А додаткова термічна обробка дозволяє витримувати короткострокову дію високої температури, яка часто потрібна для сушіння фарби або лаку.

Хоча основне і перше призначення малярної стрічки було допомогти в фарбуванні, споживачі використовують її в різних галузях діяльності. Наприклад, щоб замотати, запакувати, приклеїти, виділити, зв’язати. Саме тому малярський та канцелярський скотч зазвичай є у кожному будинку, офісі та на виробництві.

Чому в основі кріплений папір

Кріпований папір виготовляють з деревної целюлози, обробленої особливим чином. Целюлозне полотно, просочене клеєм, пропускають через кріплювальну машину. В результаті виходить виріб з гнучкою структурою та “стислим” зовнішнім виглядом. У порівнянні з іншими видами паперу вона має велику міцність на розрив, а також має високу еластичність і водостійкість.

Особливістю кріпленого паперу є:

  • для сировини використовують макулатуру та іншу вторсировину для переробки;
  • екологічна та безпечна для здоров’я людини та тварин;
  • невисока вартість.

Всі ці три особливості зробили міцний прекрасним варіантом в якості матеріалу для основи малярського скотчу. Крім того, кріплений папір активно використовують як упаковку, для творчості та виготовлення деяких інших товарів (технічний підвид).

Крепірований або гофрований папір?

Іноді кріп плутають з гофрованим папером. Але це різні матеріали. У гофри більш чіткі та глибокі складки, які виходять за рахунок пресування візерунка чи численного складання. Тобто процес виготовлення цих двох видів паперу є різним.

Основні відмінності кріплення від гофри:

  • складки у кріпленого паперу дрібніші і менш помітні;
  • кріплений папір м’якший;
  • через різні властивості різних сфер застосування.

Характерна шорстка поверхня матеріалу ідеальна для малярної стрічки. На ній можна робити нотатки ручкою, олівцем, маркером, за рахунок цього затримуються фарби, що потрапляють на поверхню, а не стікають далі.

Види малярних стрічок

Як вже писали вище, в залежності від матеріалів (основа, клей) змінюються властивості паперового скотчу. І хоча переважно весь він використовується для малярних робіт, показники ширини, шорсткості, адгезії та структури все одно поділяють його умовно на кілька різновидів:

  • класичний< /a> — легкий і недорогий, для простого фарбування всередині приміщень;
  • двосторонній — клейкими є обидві сторони малярної стрічки;
  • термостійкий</span > – витримує короткостроково температури від 80 градусів за Цельсієм, а іноді і до 180-200 градусів за Цельсієм;
  • тканинний — у нього ослаблена водонепроникність, але він тонший за класичний з крепу;
  • радіусний — з підвищеною згинальністю для фарбування поверхонь з нестандартними вигинами;
  • тривалого терміну дії — можна зняти без залишків клею на поверхні через два місяці.

Всі ці різновиди скотчу можуть продаватися практично в будь-якій ширині, але зазвичай від 5 мм до 5 см.

Компоненти для виготовлення малярної клейкої стрічки

Щоб зробити малярну стрічку, необхідно мати спеціальне обладнання, розбиратися в технології і, звичайно ж, мати для цього спеціальні матеріали. Для виробництва цієї клейкої стрічки необхідно мати:

  • клеючий склад: сольвентний або натуральний каучук;
  • креповий або рисовий папір, спеціальну тканину;
  • спеціальні добавки, якщо вироблятимете якісь різновиди з особливостями;
  • картон для виробництва втулок.

Найбільш часто для основи малярних стрічок вибирають все-таки кріплений папір. Це найбільш оптимальна сировина.

Багато компаній по всьому світу не виготовляють скотч з нуля, а закуповують готову сировину для різання. Саме так робить малярну стрічку компанія Geko. Ми купуємо велику кількість джамб, а потім на спеціальному устаткуванні виробляємо різання та намотування для наших клієнтів.

Якість втулки впливає на зручність використання скотчу. Чим вона міцніша, тим зручніше. Щоб забезпечити максимум міцності втулці, її виготовляють із накладенням шарів паперу та просочують клейовим складом. При цьому накладення може бути паралельним або спіралеподібним.

Всередині втулки може бути виконане брендування для підвищення репутації компанії-замовника, а також для продажу під іншою ТМ. Про брендування ви можете прочитати в іншій статті на нашому сайті. Ми виконуємо замовлення від клієнтів з друком їх логотипів та назв усередині роликів.

Получить оптовый каталог

    ×