ТОП-5 способов применения малярной ленты в строительстве- GEKO
ТОП-5 способів використання малярної стрічки у будівництві та ремонті
ГлавнаяГоловна / Без категорії / ТОП-5 способів використання малярної стрічки у будівництві та ремонті
ТОП-5 способів використання малярної стрічки у будівництві та ремонті

Малярний скотч став всім звичним як підсобний матеріал не тільки в ремонті та будівництві, але і в побуті. Хоча спочатку цю клейку стрічку вигадали для фарбування кузова автомобіля, виявилося, вона не менш потрібна і при інших видах лакофарбових робіт. Зараз малярський скотч широко використовують у сфері ремонту. та будівництва, де він став одним із найбільш затребуваних матеріалів.

Фарбування поверхонь

Підходить при фарбуванні стін, стелі, підлоги, окремих деталей та елементів. Допомагає зробити не тільки просте акуратне фарбування, а й створювати цілі картини. Важливо при цьому дотримуватися двох правил:

  1. Видаляйте малярський скотч у зазначеному виробником часовому проміжку, інакше на поверхні можуть залишитися частинки клею, які доведеться видаляти. Для цього є безліч способів, про які ми писали. >в іншій статті.
  2. При складному фарбуванні з використанням декількох колірних рішень спочатку дочекайтеся висихання попереднього шару, перш ніж нанести на нього малярський скотч.</li >

За допомогою тонкого малярського скотчу також можна створити імітацію цегляної кладки, використовуючи штукатурку та фарбу.

Встановлення дверей

Зараз двері ставлять на піну, без додаткових кріплень. Але щоб закріпити коробку, використовують клини та численні смужки малярського скотчу. За цим же принципом монтують добори та наличники дверей.

Поклейка шпалер

У деяких видів шпалер розходяться шви після поклейки. Щоб їх зафіксувати, майстри використовують лайфхак із малярним скотчем: заклеюють поперечними смужками смуги, а наступного дня після висихання клею знімають клейку стрічку. Так виходить ідеальний рівний шов навіть на “примхливих” шпалерах.

Укладання підлогового покриття: ламінат та паркетна дошка

Ламінат і паркетну дошку не потрібно склеювати або фіксувати малярським скотчем.

Зазвичай під них для створення якісного покриття підлоги укладають м’яку підкладку. Цей матеріал продається у рулонах або листах. Незалежно від того, який це вид, перед укладанням покриття підлоги бажано закріпити підкладку, щоб вона згодом не рухала ламінат або паркетну дошку. Інакше може пройти чимало часу, поки підкладка сама не випрямиться.

Розмітка та свердління отворів

Якщо ви переживаєте, що зіпсуєте поверхню в місці свердління, прикріпіть туди малярський скотч і робіть розмітку на ньому. Коли ви знімете клейку стрічку, всі креслення залишаться на ній, а не на стіні.

Додатково прикріпіть за допомогою малярського скотчу кишеньку з паперу під майбутнім отвором. Сміття збиратиметься там, а не під стіною.

Потрібна допомога з вибором оптимального малярського скотчу для виконуваних робіт? Зв’яжіться з нами і ми швидко підберемо відповідний варіант.

Получить оптовый каталог

    ×